piątek, 28.08.2020


Gorączka piątkowej nocy, czyli ślub Darii i Pawła

 

Kochani! Dziś chcę Wam pokazać reportaż ze ślubu Darii i Pawła. Dzięki tej Młodej Parze był to jeden z najgorętszych piątków sierpnia!

 

Uwielbiam uwieczniać piękne uśmiechy Panien Młodych. Daria zdecydowanie zasługuje na hollywoodzką nagrodę w kategorii uśmiechu! Cudowny makijaż podkreślający jej pogodną twarz wykonała Anna Dzienisowicz MakeUp. Natomiast o królewskie upięcie zadbała utalentowana fryzjerka Gosia z Studio Fryzur MEGA. Panna Młoda zachwycała wszystkich olśniewającą suknią od Cymbeline Paris.

 

Wesele odbyło się w Bobrowej Dolinie, gdzie o dekorację sali zadbały Panna Młoda wraz ze swoją mamą. Muzyczną oprawę wesela zapewnił niezastąpiony DJ Szpila. Państwo Młodzi i goście byli zachwyceni, a atmosfera przyjęcia wręcz iskrzyła od radości! Koniecznie wspomnę o pysznym torcie weselnym od Pani K. Jak to mówią… Uczta dla podniebienia. Za to ucztą dla oczu był występ iluzjonisty Łukasza Granta, który oczarował wszystkich magicznym i żywiołowym występem oraz inteligentnym poczuciem humoru.

 

Zapraszam Was na mój reportaż z tego dnia.