5 września 2020

BAJECZNY ŚLUB MARTYNKI I PIOTRKA

Kochani! Dziś chciałabym pokazać Wam wrześniowy ślub Martynki i Piotrka. Gdybym musiała opisać go zaledwie w dwóch słowach, powiedziałabym, że była to „Disneyowska Bajka”.

 

Panna Młoda zorganizowała ten ślub w 100% według swojej wizji inspirowanej bajkami Disneya. Czyż to nie przepiękny przykład, że marzenia są po to by je spełniać?

 

Nie dość, że Panna Młoda na co dzień zachwyca swoją urodą, to tego dnia wglądała wprost jak księżniczka z bajki. O pięknie wykonany makijaż zadbała Iga Pamela Poskrobko Make up. Wspaniałą oprawą dla twarzy było magiczne upięcie, które wyczarowała Paulina Gardyszewska Kreatorka Fryzur. Zwieńczeniem stylizacji była iście bajeczna suknia od Herm’s Bridal, którą Martynka przywiozła ze Stanów Zjednoczonych.

 

Księżniczki kochają kwiaty… Całą dekorację sali, samochodów, bukiety ślubne wykonała perfekcyjnie Pracownia Florystyczna Jolanta Jarmoc, sprowadzając na tą okazję rzadkie odmiany kwiatów. Ścianka z balonów za stołem Państwa Młodych została wykonana przez AleParty Białystok. Marynka i Piotrek są miłośnikami podróży małych i dużych. W swoim życiu zwiedzili już kilkanaście odległych państw. Na tym wyjątkowym weselu stoły gości nie były ponumerowane, jak to jest w zwyczaju, lecz zostały oznaczone balonami z nazwami państw, które odwiedzili Młodzi.

 

Po bajecznej ceremonii zaślubin Młoda Para wraz z gośćmi udała się do Hotelu Traugutta 3, gdzie czekała na nich zabawa do białego rana przy dźwiękach Zespołu Zorka.

 

Zdradzę Wam w tajemnicy, że ona jest tancerką. Ich pierwszy taniec został wytańczony po mistrzowsku! Mało tego… Jedną z atrakcji, jaką Martynka przygotowała swojemu mężowi był pokaz tańca. Piotrek był zachwycony.

 

Piękny i niesamowicie pyszny tort z makaroników francuskich (w ulubionym kolorze Panny Młodej, czyli różowym) wykonała Cukiernia Madeline.

 

Zapraszam Was na mój reportaż z tego dnia.